– 25 listopada 2023 r. – uroczystość nadania imienia bibliotece,  podsumowanie projektu pn. Genialny samouk – Ignacy Kamiński, lokalny patriota, znakomity rzeźbiarz i urodzony gawędziarz

Wójt Gminy Witonia i Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zapraszają  na:

– uroczystość nadania imienia bibliotece,

– podsumowanie projektu pn. Genialny samouk – Ignacy Kamiński, lokalny patriota, znakomity rzeźbiarz
i urodzony gawędziarz.

Serdecznie zapraszamy do międzypokoleniowego uczczenia 140. rocznicy urodzin Ignacego Kamińskiego.