– 12 grudnia 2022r. po przeprowadzeniu prac renowacyjnych został oddany do użytku zbiornik wodny w Gledzianówku

Zakres prac renowacyjnych obejmował usunięcie roślinności korzeniącej się w dnie i na skarpach zbiornika, odmuleniu, wykonaniu umocnień brzegowych, profilowaniu skarp oraz zagospodarowaniu terenu przyległego bezpośrednio do zbiornika poprzez obsianie trawą.

Całkowita wartość zadania wyniosła 127.305,00zł. Inwestycja została dofinansowana w formie dotacji celowej w wysokości 99.132,40 zł przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego .