– ZUS dla Seniorów

Dziś, tj. 20.11.2023, do Klubu Seniora + w Witoni pracownicy oddziału terenowego ZUS z Łęczycy przeprowadzili prezentację dla Uczestników naszej grupy, której tematem wiodącym był „SENIOR – Manager ds. własnego bezpieczeństwa”. Spotkanie odbyło się w związku z obchodami Dnia Seniora
w miesiącu listopadzie i miało na celu przybliżenie starszym osobom nowości, które wprowadza w życie Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Polsce. Wiodącymi zagadnieniami podczas spotkania były:

  1. Czy można mieć 2 emerytury z KRUS i z ZUS?
  2. Nowość od 01.01.2024 – świadczenie wspierające;
  3. Po co nam konto PUE ZUS?

Tego typu spotkania są dla Seniorów niezmiernie ważne. Pozwalają one na swobodne zadawanie pytań osobom kompetentnym, rozwiewanie wątpliwości i nabywanie wiedzy o nowych możliwościach
z pewnego źródła. Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...