– „Zostań już na zawsze” Ilona Gołębiewska

„Zostań już na zawsze” Ilony Gołębiewskiej to wzruszająca powieść obyczajowa dowodząca, że – jak mówi słynna piosenka – ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Jeśli znajdujesz się na życiowym zakręcie, ta książka może okazać się wielką inspiracją.

Kamila Bardo właśnie wróciła do Polski i postanawia z całą energią skupić się na budowaniu nowego życia w Warszawie. Na przyszłość patrzy z wielką nadzieją – jej praca jest interesująca, a relacja z partnerem, choć daleka od ideału, nie zmniejsza entuzjazmu. Wkrótce jednak kobieta staje się ofiarą mobbingu, a jej związek przeżywa prawdziwy kryzys. Wszystko zaczyna się komplikować, więc Kamila za namową brata odwiedza rodzinne strony, aby odetchnąć. To kolejny krok milowy w jej życiu.

Dziewczyna zatrudnia się w sklepie brata, pracuje nad złą relacją z matką i skupia się na rewitalizacji ogrodu. To tutaj spotyka również Janka, którego nie widziała od czasów dzieciństwa. Historia Kamili dowodzi, że czasem trzeba zamknąć wszystkie dotychczasowe rozdziały i ruszyć do przodu z czystą kartą.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zostan-juz-na-zawsze-ilona-golebiewska-p-1855963.html?q=zosta%f1+ju%bf+na+zawsze&sgtype=prodonecol