– „Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe” John Burke

Nie ma chyba osoby, która nie zastanawiałaby się, czy istnieje życie po śmierci. Jeśli i Tobie zdarza się rozmyślać na ten temat, zastanawiasz się, jak ono wygląda, jeśli istnieje, bądź co się dzieje, jeśli go nie ma, „Zobaczyć niebo” Johna Burke jest dla Ciebie.

Książka jest zbiorem relacji ponad stu osób, które doznały stanu śmierci klinicznej. Osoby te opowiadają o swoich doświadczeniach z pogranicza życia i śmierci. Autor podkreśla, że w każdej z tych relacji przejawia się obraz nieba. Dokonuje jego analizy i porównuje z tym, co zostało obiecane w Biblii przez Boga. Publikacja przenosi czytelnika w niesamowitą podróż do nieba. Książka może stanowić odpowiedź na wiele nurtujących pytań, np. czy niebo daje szczęście?

Książka może pomóc rozwiać wiele wątpliwości związanych z tym, co dzieje się z człowiekiem po śmierci, szczególnie że zawarte w niej relacje pochodzą nie tylko od chrześcijan, ale i osób innych wyznań i z różnych zakątków świata, o różnym poziomie wykształcenia.

Jedynym czynnikiem łączącym te osoby jest okoliczność doznania przez nich śmierci klinicznej i możliwość opowiedzenia o swoich doznaniach z tym związanych. „Zobaczyć niebo” znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zobaczyc-niebo-historie-prawdziwe-burke-john-p-1033760.html?q=zobaczy%e6+niebo.+historie+prawdziwe&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...