– „Zmora. Honoriusz Mond. Tom 4” Max Czornyj

Czwarta część porywającej serii autorstwa Maxa Czornyja – „Zmora. Honoriusz Mond. Tom 4” – to kolejna powieść o samozwańczym śledztwie detektywa z Krakowa. Z kim tym razem będzie musiał zmierzyć się mortalista?

Po ostatnich wydarzeniach Honoriusz Mond musi uporać się z problemami osobistymi oraz przeszłością, która nie daje o sobie zapomnieć. Emocje skrywane przed światem i samym sobą w końcu wychodzą na światło dzienne. Wykonanie tego zadania nie będzie łatwe, gdyż wkrótce z Mondem kontaktuje się Śmierć.

W Krakowie dochodzi do ciągu brutalnych morderstw. Zabójca jest nieuchwytny, a policja nie może znaleźć żadnych tropów. Mortalista odkrywa, że może być zamieszany w całą sprawę. W uporaniu się z przeszkodami nieustannie pomaga mu Allegra. Szmit próbuje przekonać Honoriusza, że nie wszystkie zjawiska da się wyjaśnić racjonalnymi dowodami. Czy bohaterowie poznają sekrety, które umarli zabrali ze sobą do grobów? Czy dowiedzą się, kim jest tajemnicza Śmierć? Jak poradzą sobie w niebezpiecznym wyścigu z czasem?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zmora-honoriusz-mond-tom-4-max-czornyj-p-1878946.html?q=zmora.+honoriusz+mond.+tom+4&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...