– „Zły człowiek” Adrian Bednarek

Sięgnij po najnowszą publikację „Zły człowiek” autorstwa Adriana Bednarka i wejdź w mroczny świat gangsterskich porachunków!

Uwielbiasz powieści kryminalne z nutką grozy? Fascynują Cię seryjni mordercy i straszliwe zbrodnie? Lubisz poczuć dreszczyk emocji, czytając książkę? Ta książka jest dla Ciebie idealna!

Książka „Zły człowiek” to znakomita i mroczna lektura o świecie przestępczym. Sebastian myślał, że będzie to jego najpiękniejszy dzień w całym przestępczym życiu. Poślubił piękną i cudowną kobietę, mając nadzieję, że jego życie odmieni się od tego momentu. Jednak po ślubie wszystko zaczyna się psuć. Mężczyzna chce się dowiedzieć kto za tym wszystkim stoi. Wie, że w mafijnym świecie nie może ufać nikomu. Liczył jednak na to, że nie będzie musiał powracać do świata mafijnych porachunków i nielegalnych interesów.

Jego krąg podejrzanych z dnia na dzień się powiększa, a prawda, do której dąży, okazuje się ukryta bardzo głęboko. Ból, cierpienie i smutek – to wszystko spotyka Sebastiana, jako cena za popełnione błędy z przeszłości, które ciągną się za jego życiem. Jednakże, gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystko jest możliwe do zrobienia.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/zly-czlowiek-adrian-bednarek?q=z%b3y+cz%b3owiek&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...