– „Zielone oczy driady” Dorota Gąsiorowska

Jak pozbierać się po najgorszym dniu swojego życia i na nowo zaufać? „Zielone oczy driady” to historia Livii, która próbuje odnaleźć sens życia po zdradzie ukochanego mężczyzny. Czy irlandzka chatka na klifie będzie miejscem, w którym odzyska spokój i się podniesie?

Świat Livii, głównej bohaterki powieści, legł w gruzach, gdy została zdradzona przez mężczyznę, którego kochała. Uciekła do irlandzkiej chaty, gdzie dzięki szumowi fal i szeptowi wiatru próbuje znaleźć ukojenie. Jednak nie jest to takie proste. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Gdy Livia otrzymuje propozycję wyjazdu do Polski, postanawia z niej skorzystać. Dzięki ofercie, którą otrzymuje, trafia na Podlasie. Dziewczyna podejmuje się renowacji fresku Noelle. Praca sprawia, że Livia zaczyna rozmyślać o zdarzeniach w swoim życiu i stara się wymyślić, jak się z nimi uporać.

W międzyczasie na drodze Livii pojawia się tajemniczy mężczyzna. Dziewczyna ma przeczucie, że to nie jest ich pierwsze spotkanie. Czy jest możliwe, że widzieli się już kiedyś w przeszłości? Czy Livia będzie w stanie ponownie zaufać i otworzyć się na miłość? Czy demony przeszłości dadzą o sobie zapomnieć? I jaką rolę odegra w tej sprawie wioska, w której znalazła się po powrocie do Polski?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zielone-oczy-driady-dorota-gasiorowska-p-1633086.html?q=zielone+oczy+driady&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...