– Zgłoś swoje dezyderaty, czyli propozycje zakupu nowości wydawniczych do Biblioteki!

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia  jako beneficjent Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych, które przekażemy do użytku naszym czytelnikom.

Zadanie: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0

Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Dlatego zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich propozycji zakupu nowości książkowych, które wzbogacą zbiory biblioteki, a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej witońskiej biblioteki. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach.

Zanim jednak zdecydujecie  się Państwo wysłać do nas swoją propozycję, prosimy o sprawdzenie czy dana pozycja nie znajduje się już w bazach on-line biblioteki.

Zakupy będziemy realizować na miarę naszych możliwości finansowych i dostępności tytułów na rynku wydawniczym. Prosimy o informację z danymi proponowanej książki: autor, tytuł, miejsce i rok wydania, wydawnictwo, uzasadnienie. Propozycje można zgłaszać pisząc na adres e-mail: biblioteka@gminawitonia.pl