– „Zastępcza miłość” Beata Majewska

Historia niczym z amerykańskiego snu, w której główną bohaterką jest urocza i niezwykle skromna dziewczyna z Polski.

Lubisz nieprzewidywalne sytuacje? Chcesz zanurzyć się w świat, do którego na co dzień nie masz dostępu? Oto opowieść, która mogła wydarzyć się naprawdę. Z pewnością wiele z młodych kobiet chciałoby znaleźć się na miejscu Julii.

Czy ty również wychowana jesteś na bajce o Kopciuszku? Sięgnij po “Zastępczą miłość” Beaty Majewskiej, by poczuć ten międzynarodowy klimat i podziwiać przeobrażenie przeciętnej studentki na gwiazdę wprost ze Stanów Zjednoczonych. Julia, prostolinijna dziewczyna, musi poradzić sobie ze zderzeniem z rzeczywistością, z którą do tej pory miała nikły kontakt. Wszystko jest nowe i zaskakujące. Nie zawsze też tak kolorowe, jak jawi się w marzeniach i snach o amerykańskim spełnieniu. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego młoda kobieta zdecydowała się na podróż za ocean, co ją do tego zmusiło i wreszcie od kogo dostała taką intrygującą propozycję, szybko sięgnij po tę książkę. Wystarczy przenieść ją do naszego internetowego koszyka i wybrać dowolną opcję dostawy. Wchodzisz w to?

“Zastępczą miłość”  to opowieść o wielkim bogactwie, uczuciu, które nie powinno się pojawić i propozycji, która kusi niczym zakazany owoc w raju. Bohaterka zgadza się na ofertę, jaką złożył jej amerykański milioner. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo wpłynie to na jej dalsze życie. Tym samym wkracza do świata przepychu i pieniędzy, których do niedawna nawet nie była sobie w stanie wyobrazić. W przedsięwzięciu pośredniczy Diamond King, który zakochuje się z wzajemnością w Julii. Ta miłość nie powinna mieć miejsca. To nie jedyne trudności, jakie bohaterzy napotykają po drodze. W rodzinie milionera wydarza się tragedia, która może zachwiać całą transakcją i jej powodzeniem. Jaki będzie finał?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/zastepcza-milosc-beata-majewska?q=zast%eapcza+mi%b3o%b6%e6

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...