– Zapraszamy do udziału w konkursach z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia!

Coraz bliżej święta, a Biblioteka Publiczna Gminy Witonia tym samym zaprasza do udziału
w konkursach związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Szanując historię i podtrzymując świąteczne tradycje w połączeniu z promocją czytelnictwa
i biblioteki zapraszamy do udziału w wyzwaniach konkursowych. Proponujemy:

– konkurs literacki „Witońska opowieść wigilijna”,

– konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”.

Regulaminy konkursów w załączeniu. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na nr tel. (24) 356 47 16 lub przychodząc do biblioteki.

Serdecznie zapraszamy do stworzenia niezapomnianych prac literackich i plastycznych.

Jak zwykle czekamy na nie z niecierpliwością !