– „Zapach pokusy. W sidłach zmysłów. Tom 1” Katarzyna Małecka

Pełna napięcia i zwrotów akcji historia mafijna, w której nie zabraknie wielkich uczuć. Czy nieszczęśliwa miłość może się zakończyć dobrze? A jak w przestępczym świecie odnajdzie się zwykła dziewczyna?

„Zapach pokusy” to powieść o wielkich emocjach i uczuciach, dla których tło stanowią mafijne porachunki. Blair, zwyczajna dziewczyna, postanawia uciec z domu, by więcej nie musieć przebywać w pobliżu wiecznie skłóconych rodziców. Kiedy jej się to udaje, rozpoczyna pracę jako pokojówka hotelowa, a za mieszkanie służy jej niezbyt przytulny pokój. O jej dalszym życiu zadecydował jednak przypadek. To właśnie on sprawił, że była świadkiem sceny rozgrywającej się między narzeczoną dona mafii, Massimiliana Vitale a innego, wysoko postawionego członka tej organizacji. Ta jedna chwila okazała się dla niej wyrokiem śmierci.

I Blair byłaby rzeczywiście umarła, gdyby nie nagłe pojawienie się samego Massimiliana. Mężczyzna znajduje ją ciężko ranną, a następnie zabiera do szpitala. Ku jego zdumieniu i lekkiemu zaniepokojeniu dziewczyna powtarza jedno imię. Jako że don jest przekonany, że może z niej wyciągnąć całkiem ciekawe informacje, ostatecznie decyduje się zabrać Blair do swojego domu, co wywołuje panikę u jego narzeczonej. Co stanie się, gdy prawda wyjdzie na jaw? I jakie będzie to miało konsekwencje dla samej Blair?

Małgorzata Małecka to jedna z polskich autorek, która zajmuje się literaturą obyczajową, w tym przede wszystkim romansami mafijnymi.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zapach-pokusy-w-sidlach-zmyslow-tom-1-katarzyna-malecka-p-1591847.html?q=zapach+pokusy.+w+sid%b3ach+zmys%b3%f3w.+tom+1&sgtype=prodonecol

[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...