– „Żal po stracie. Sztuka akceptacji” Ewa Woydyłło

Nowe – poszerzone o rozdział pomagający nam zrozumieć doświadczenie wojny – wydanie poradnika Ewy Woydyłło

Umiera ktoś bliski. Rozpada się nasz związek. Dowiadujemy się o chorobie. Tuż za naszą granicą wybucha konflikt zbrojny. Te i inne sytuacje mają wspólny mianownik: rozsypuje się nasz dotychczasowy świat.

Ceniona psycholożka pokazuje, jak radzić sobie z emocjami po traumie. Woydyłło przekonuje, że akceptacja utraty to nie kapitulacja, a pomagając innym, pomagamy sobie.

Autorka odwołuje się do własnej biografii, osobistych doświadczeń utraty i skutecznych sposobów, które pomogły jej wyjść z trudności.

„Żal po stracie. Sztuka akceptacji” pozwala odnaleźć się w nowej sytuacji oraz odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zal-po-stracie-sztuka-akceptacji-ewa-woydyllo-p-1690724.html?q=%bfal+po+stracie.+sztuka+akceptacji&sgtype=prodonecol