– „Zakochana Hrabina. W Dolinie Narwi. Tom 3”

Jeśli lubisz urocze romanse historyczne z charyzmatycznymi bohaterami i interesującą fabułą, to koniecznie sięgnij po książkę „W dolinie Narwi. Zakochana hrabina”. Komu może zaufać samotna kobieta?

Hrabina Aurelia Plater długi czas spędziła w Indiach. Niestety jej mąż zmarł i pozostawił jej w spadku prawdziwą fortunę. Teraz kobieta powraca do Polski. Osiada na Podlasiu, a jej niezwykła uroda oraz wielki majątek przyciągają licznych adoratorów.

Jak to bywa w takich sytuacjach, intencje zalotników z rzadka są czyste. Na domiar złego zrozpaczona wdowa zostaje uwikłana w próbę zabójstwa i wciągnięta w serię niezwykle niebezpiecznych wydarzeń. Czy to możliwe, aby za uknuciem intrygi stał Edmund Breza? To znany uwodziciel i hazardzista, z którym hrabina Aurelia od lat toczyła zażartą wojnę. Mężczyzna jest zapowiedzią poważnych kłopotów, a sytuacja i bez niego wydaje się beznadziejna. Czy znajdzie się bohater zdolny pomóc kobiecie?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zakochana-hrabina-w-dolinie-narwi-tom-3-urszula-gajdowska-p-1600000.html?q=zakochana+hrabina.+w+dolinie+narwi.+tom+3&sgtype=prodonecol