– „Zaczarowana zima w Olszowym Jarze” Joanna Tekieli

Książka „Zaczarowana zima w Olszowym Jarze” wprowadzi Cię w magię świąt i zabierze w pełną ciepła podróż. Znakomity humor, wyjątkowy klimat i sympatyczni bohaterowie z łatwością Cię oczarują!

Weronika, Małgosia i Patrycja spędzały w domu dziadków każde święta, ferie i wakacje. Dziewczynki znakomicie się tam bawiły, prowadziły beztroskie życie i cieszyły nawet najdrobniejszymi rzeczami. Z czasem jednak dorosły i zajęły się poważniejszymi sprawami.

Teraz przychodzi czas na odbycie wzruszającej podróży w przeszłość. Małgosia planuje powrócić w rodzinne strony. Będzie do tego potrzebowała pomocy Patrycji, a także Weroniki – projektantki wnętrz. Celem jest przywrócenie duszy pięknej chatce. Niestety czas jest bezlitosny i widać to w każdym kącie domu. Kobiety zrobią wszystko, aby przygotować to wyjątkowe miejsce na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Na szczęście w tym okresie można liczyć na odrobinę magii i z pewnością wszystko ułoży się tak, jak pragną tego główne bohaterki.

Książka „Zaczarowana zima w Olszowym Jarze” jest przesiąknięta ciepłem, dobrą atmosferą i magicznym klimatem Świąt. Jest równie wciągająca i inspirująca jak powieści „Pocałuj mnie pod jemiołą” oraz „Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja”. Joanna Tekieli znana jest głównie z powieści obyczajowych z silnymi wątkami romantycznymi. Szczególną uwagę warto zwrócić na tytuły: „Dom na przełęczy”, „Marzenia na rozdrożu” oraz „Szepty pienińskich ścieżek”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zaczarowana-zima-w-olszowym-jarze-joanna-tekieli-p-1715437.html?q=zaczarowana+zima+w+olszowym+jarze&sgtype=prodonecol