– „Zabójczy urok blondynki” Danka Braun

Do ekskluzywnego hotelu pod Jasłem przyjeżdża na urlop grupka znajomych.
Wśród gości jest Robert Orłowski z rodziną oraz słynąca z miłosnych podbojów piękna młoda lekarka Anka Sosnowska, której towarzyszy narzeczony, i jego szesnastoletni syn Patryk.
W hotelu zaczynają się dziać zdumiewające rzeczy. Anka znajduje w torebce martwą mysz, a w łóżku ucięty łeb psa. Kilka dni później dochodzi do morderstwa. Podejrzanym jest syn Roberta Orłowskiego. Ojciec rozpoczyna prywatne śledztwo, aby poznać prawdę. Wkrótce morderca uderza ponownie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zabojczy-urok-blondynki-danka-braun-p-599335.html?q=zab%f3jczy+urok+blondynki&sgtype=prodonecol