– „Zabójczy duet” Kinga Litkowiec

Połączeni przez cierpienie. „Zabójczy duet” to emocjonująca powieść romantyczna w wykonaniu Kingi Litkowiec. Czy wspólne zlecenie odmieni życie głównych bohaterów?

Lauren nie pamięta czasów beztroskiego dzieciństwa. Trzy lata spędzone w domu zastępczym państwa Romerów były dla niej niekończącą się udręką. Podopieczni musieli samodzielnie radzić sobie z problemami i prześladowaniami ze strony najstarszego z nich – Tomasa. To właśnie przez niego Lauren postanowiła uciec. Pewnej zimowej nocy wymknęła się z domu i już nigdy do niego nie wróciła.

Samotna i zbłąkana dziewczyna musiała odnaleźć się w dorosłym świecie. Nieoczekiwanie na swej drodze spotkała Cole’a – gangstera, bezwzględnego zabójcę i człowieka, który wypełni każdą misję. Lauren również mogła zostać jego ofiarą, w końcu odkryła pewne mroczne tajemnice. Jednak Cole nie potrafił zamordować młodej kobiety, która nie bała się śmierci. Z tego powodu zabrał ją do swojego domu, by podjąć decyzję o dalszym losie dziewczyny. Następnego dnia okazuje się, że Lauren może mu pomóc podczas wykonywania nowego zlecenia. Czy nieoczekiwane zadanie zbliży do siebie bohaterów? Czy odkryją, jak wiele mają ze sobą wspólnego?

„Zabójczy duet” to wciągający romans mafijny, w którym akcja przeplata się z uczuciami bohaterów. Jak daleko zaprowadzą ich wspólne plany? Czy Lauren i Cole odkryją zaskakującą prawdę o własnym życiu?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zabojczy-duet-kinga-litkowiec-p-1911782.html?q=zab%f3jczy+duet&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...