– „Zabójcza biel. Cormoran Strike. Tom 4” Robert Galbraith

„Zabójcza biel” to kolejna część serii kryminałów J.K. Rowling. Prywatny detektyw Cormoran Strike ponownie stanie w obliczu trudnej i niebezpiecznej zagadki.

Widziałem, jak ktoś zabił dziecko. Udusił je… obok konia.

Do agencji Cormorana Strike’a i jego wspólniczki Robin Ellacott przychodzi Billy. Młody mężczyzna  jest zdesperowany. Prosi detektywów, żeby zajęli się sprawą zbrodni, której był świadkiem w dzieciństwie. Sama historia, którą opowiada klient, brzmi wiarygodnie mimo tego, że ON sam sprawia wrażenie chorego psychicznie. Gdy Cormoran chce się dowiedzieć czegoś więcej i zaczyna wypytywać Billy’ego o szczegóły, ten spłoszony ucieka w panice.

Detektywi postanawiają zgłębić sprawę zagadkowego morderstwa z przeszłości. Śledztwo poprowadzi ich przez mało uczęszczane uliczki Londynu i zakamarki parlamentu do tajemniczej rezydencji na wsi.

Ale to nie wszystko. Cormoran Strike stanie w obliczu problemów prywatnych, z którymi będzie musiał poradzić sobie podczas prowadzenia tego dochodzenia.

Przekonaj się razem z bohaterami powieści, co kryje się za historią opowiedzianą przez Billy’ego.

Poprzednie części serii „Cormoran Strike” to:
1. „Wołanie kukułki”,
2. „Jedwabnik”,
3. „Żniwa zła”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zabojcza-biel-cormoran-strike-tom-4-robert-galbraith-p-1146944.html?q=zab%f3jcza+biel.+cormoran+strike.+tom+4&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...