– „Za głosem serca” Paweł Jaszczuk

Sens ludzkiej egzystencji, krzywda drugiego człowieka, wina i pokuta za grzechy – to tematy od wieków obecne w literaturze. Pochyla się nad nimi również Paweł Jaszczuk w książce „Za głosem serca”.

Głównym bohaterem powieści jest Gabriel, który wiedzie samotne życie w przyczepie kempingowej. Nieoczekiwane odwiedziny kolegi z ławy szkolnej oraz przypadkowe spotkanie z nieznajomym chłopcem odmieniają jego życie. Gabriel wraz z małym Danielem oraz jego psim towarzyszem wyruszają w długą drogę, która obfituje w niebezpieczne przygody i wymagającą od bohaterów wykazania się dojrzałością. Książka „Za głosem serca” jest sentymentalną opowieścią, która zachęca czytelnika do zadumy nad bólem i cierpieniem, jakie niesie życie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/za-glosem-serca-pawel-jaszczuk-p-1815150.html?q=za+g%b3osem+serca&sgtype=prodonecol