– „Za głosem nienawiści. Barwy uczuć. Tom 2” Aneta Krasińska

Gdy szczęście miewa wysoką cenę… Ucieczka z Warszawy na podlaską wieś otwiera nowy rozdział w życiu Luizy. Jednak kłopoty nie omijają jej nawet tam. Samotne wychowywanie syna nie jest łatwe, a szkole, w której znalazła pracę, grozi zamknięcie. Do tego nastaje pandemia, która przysparza kolejnych życiowych komplikacji. Ale Luiza ma dla kogo żyć i nie waha się ryzykować. Czy mimo wsparcia przyjaciół uda jej się osiągnąć upragnioną stabilizację i bezpieczeństwo? Czy demony przeszłości wreszcie zostaną pokonane i usuną się w cień? Wzruszająca powieść o tym, jak trudno jest odciąć się od przeszłości, by na nowo zbudować swój świat. Polecam gorąco. Edyta Świętek – autorka „Sagi krynickiej” Kibicowałam Luizie od samego początku. Ujęła mnie swoją szczerością i kreatywnością. Siła jest kobietą! I bohaterka tej opowieści to udowadnia. A miłość ma wiele twarzy. Czasami przychodzi w dziwnych momentach, ale przychodzi. I to jest piękne! Polecam! Agnieszka Krizel – MOTYL literacki.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/barwy-uczuc-t-2-za-glosem-nienawisci-aneta-krasinska-p-1908323.html?q=barwy+uczu%e6+t.2+za+g%b3osem+nienawi%b6ci&sgtype=prodonecol