– „Wyjątkowi pacjenci. Misia i jej mali pacjenci”

Poznaj Misię, sympatyczną ośmiolatkę, która prowadzi klinikę weterynaryjną i posiada niezwykły dar – potrafi rozmawiać ze zwierzętami!

Dzięki temu wie dokładnie, co dolega jej pacjentom. W niesieniu pomocy zawsze wspiera ją najlepszy przyjaciel – piesek Popik.

Razem z Misią i Popikiem wyrusz na spotkanie ze zwierzętami. Dowiedz się, w jakie tarapaty wpadła mała wydra i co się przydarzyło borsukowi. Przekonaj się, w jaki sposób sympatyczna para przyjaciół zdołała pomóc tym oraz innym zwierzętom w potrzebie.

Źródło: ttps://www.taniaksiazka.pl/wyjatkowi-pacjenci-misia-i-jej-mali-pacjenci-aniela-cholewinska-szkolik-p-1636566.html?q=wyj%b1tkowi+pacjenci.+misia+i+jej+mali+pacjenci&sgtype=prodonecol