– Wycieczka do Gidle i Piotrkowa Trybunalskiego

W dniu 21.06.2022r., Klub Samopomocy „Stara Szkoła” oraz „Klub Seniora +” pojechały na wycieczkę do Gidle gdzie zwiedzali Sanktuarium Matki Bożej.  Klubowicze uczestniczyli w mszy, którą prowadzili w intencji uczestników. Po mszy uczestnicy zakupili pamiątki i ruszyliśmy w stronę Piotrkowa Trybunalskiego.

W Piotrkowie Trybunalskim klubowicze zwiedzili Stary Rynek oraz Kościół Jezuitów gdzie znajduje się obraz Matki Bożej Trybunalskiej. Z zainteresowaniem wysłuchali historii powstania Piotrkowa Trybunalskiego.