– „Wszystko dla Emilii” Maria Paszyńska

„Wszystko dla Emilii” Marii Paszyńskiej to poruszająca powieść ze świętami Bożego Narodzenia w tle, która opowiada o prawdziwej miłości i tym, co dzieje się, kiedy jest ona poważnie zagrożona. Pełna ciepła historia doda czytelnikom otuchy w zimowe wieczory, a do tego zapewni dobrze spędzony czas nad lekturą.

Pewnego razu na zimowym balu zabawkarz z Warszawy poznał swoją miłość. Jego życie z Emilią ułożyło się tak, jak można o tym tylko marzyć. Mieli wspaniały ślub, pełen ciepła dom i cudowne dzieci. Nawet w bajkach nie zawsze wszystko układa się tak pomyślnie, tym bardziej że nawet interesy zdają się układać coraz lepiej.

Mijają jednak lata, a między Modrzyckimi wyrasta niewidzialny mur. Nie kłócą się i nie przeżywają wielkich dramatów, a jednak z dnia na dzień ich uczucie słabnie. Kilka dni przed rozpoczęciem adwentu na jaw wychodzą sekrety, które sprawiają, że Jakub Modrzycki traci resztę złudzeń. Nie wie, co czuje do niego żona, a szczęście całej rodziny jest zagrożone. Czy uda im się jeszcze wyjść na prostą i znów stworzyć szczęśliwy związek?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wszystko-dla-emilii-maria-paszynska-p-1736060.html