– „Wszystko, czego szukasz, znajdziesz w bibliotece” Michiko Aoyama

„Czego szukasz?” – pyta odwiedzających bibliotekę Sayuri Komachi, tajemnicza bibliotekarka, która jakimś cudem zawsze wie, która z tysięcy książek najlepiej przysłuży się konkretnej osobie.

Młoda ekspedientka nie wierzy we własne siły.

Księgowy marzy o otwarciu sklepu z antykami.

Redaktorka czasopisma zdegradowana po urodzeniu dziecka do funkcji archiwistki chce spełnić marzenie o pracy w wydawnictwie książkowym.

Trzydziestoletni rysownik mangi nie może znaleźć pracy w zawodzie.

Emerytowany handlowiec szuka nowego celu w życiu.

Jakie książki im pomogą? Obserwujemy ich wszystkich podczas codziennych zajęć, zmagań z rzeczywistością, kibicujemy bohaterom, kiedy szukają w sobie odwagi, aby odkryć to, co w życiu najważniejsze.

Inspirująca opowieść o miłości, rozwoju i ukojeniu, które można znaleźć na stronach książki. Bo każdy ma swoją historię, trzeba ją tylko odnaleźć.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wszystko-czego-szukasz-znajdziesz-w-bibliotece-michiko-aoyama-p-1988472.html?q=wszystko%2c+czego+szukasz%2c+znajdziesz+w+bibliotece&sgtype=prodonecol