– „Wszędzie dobrze (gdzie nas nie ma)” Agnieszka Błażyńska

Sięgnij po książkę pod tytułem „Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” autorstwa Agnieszki Błażyńskiej i przekonaj się, że są rzeczy i relacje, które są całkowicie odporne na upływ czasu!

Młodość to czas snucia planów na przyszłość, wizji szczęścia oraz kierowania się śmiałymi ambicjami. Odwaga, wysokie poczucie własnej wartości i przekonanie, że posiada się świat u swoich stóp, sprawiają, że wszystko prezentuje się w optymistycznych barwach. Życie często to weryfikuje, niekiedy boleśnie pozbawiając złudzeń.

Sylwia, Magda i Asia poznały się na studiach i połączyła je wtedy przyjaźń tak silna, że przetrwała wiele kolejnych lat i wszystkie zmiany, które one ze sobą przyniosły. Wiele się zmieniło, jednak ich związek pozostał wciąż tak samo silny jak podczas beztroskich, studenckich dni.

Gdy nieoczekiwanie Magda znika, jej dwie przyjaciółki bez chwili zastanowienia rzucają wszystko i udają się w podróż, która ma na celu odnalezienie kobiety. Obranym przez nie kierunkiem jest Białowieża i majestatyczna Puszcza, która kusi swym pięknem i tajemniczą aurą. Aśka i Sylwia robią co mogą, aby odnaleźć Magdę. Ich wędrówka stwarza także znakomitą okazję ku temu, by zmierzyły się z własnymi problemami i lękami, przed którymi do tej pory zwyczajnie uciekały. Czy to im się uda? I czy odzyskają przyjaciółkę? Okazuje się bowiem, że podjęte przez nie wyzwanie wcale nie należy do najprostszych.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wszedzie-dobrze-gdzie-nas-nie-ma-agnieszka-blazynska-p-1381188.html?q=wsz%eadzie+dobrze%2c+gdzie+nas+nie+ma&sgtype=prodonecol


Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...