– „Witajcie w wieczności” Camilla Grebe

Ekscytująca i nieprzewidywalna powieść o tajemnicach, kłamstwach i osobistej tragedii.

Osiem lat temu Lykke Andersen miała wszystko. Odnosiła sukcesy jako redaktorka, wraz z mężem – uznanym pisarzem – i dwójką nastoletnich synów zamieszkiwała pięknie położoną posiadłość, zwaną Wiecznością.

Teraz Lykke zostaje oskarżona o morderstwo. Co się wydarzyło w idyllicznym domu Andersenów? Czy ma to związek z niewyjaśnionym zabójstwem sprzed prawie dekady? Dlaczego kobieta chce rozmawiać tylko z inspektorem Manfredem Olssonem?

Witajcie w Wieczności to współczesny dramat i ukłon w stronę klasycznego motywu powieści detektywistycznej – zagadki zamkniętego pokoju. Który z bohaterów zna prawdę? I czy jest różnica między tym, co właściwe, a tym, co sprawiedliwe?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/witajcie-w-wiecznosci-camilla-grebe-p-1889766.html?q=witajcie+w+wieczno%b6ci&sgtype=prodonecol