– Wiosna w Klubie Seniora

Przygotowania do powitania WIOSNY w naszym Klubie trwały już od dłuższego czasu. Seniorzy chętnie dopuszczają do głosu swoją artystyczną duszę i wkładają całe serce w piękne prace plastyczne. Od początku marca poświęciliśmy dużo czasu na niezwykle pracochłonny, ale za to efektowny, String Art.

Stworzyliśmy także piękne Baranki Wielkanocne z masy solnej, które umieszczone w otoczeniu zieleni mchu na plastrach drewna, tworzyć będą prześliczną ozdobę świątecznego stołu, a może nawet trafią do wielkanocnego koszyczka?

W pierwszy dzień wiosny w naszej sali rozćwierkały się na gałązkach kolorowe ptaszki z włóczki.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...