– „Wilcza pieśń. Green Creek. Tom 1” TJ Klune

Niezwykłe, pełne ciepła i uroku fantasy. „Wilcza pieśń” to pierwszy tom magicznej serii autorstwa TJ Klune’a, która zabierze czytelników do świata amerykańskich wiosek pełnych magii, miłości i wilkołaków.

Jeśli szukasz opowieści z gatunku fantasy o wyjątkowym, niezapomnianym klimacie, to właśnie znalazłeś książkę, którą powinieneś przeczytać! „Wilcza Pieśń” jest pierwszym tomem serii fantastycznej o nazwie „Green Creek”, przedstawiającej historię Oxnarda Mathesona, niezwykłego chłopca, którego czeka wielkie niebezpieczeństwo.

Życie Oxa nigdy nie było usłane różami. Od zawsze się wyróżniał, był większy i powolniejszy od swoich rówieśników zamieszkujących wioskę Green Creek w stanie Oregon. W wieku dwunastu lat ojciec dał mu cenną lekcję i po prostu odszedł, zostawiając go samego. Jako szesnastolatek Ox spotkał na swojej drodze tajemniczego chłopca, który nie przestawał mówić. To spotkanie całkiem go odmieniło. Kiedy Ox poznaje sekret rodziny chłopaka, prędko odkrywa, że już nic nigdy nie będzie takie, jak dotąd. Czekają go wielka przyjaźń i miłość, ale również śmiertelne zagrożenie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wilcza-piesn-green-creak-tom-1-tj-klune-p-1872695.html?q=wilcza+pie%b6%f1.+green+creak.+tom+1&sgtype=prodonecol