– „Widmo Brockenu. Seria z komisarzem Forstem. Tom 8” Remigiusz Mróz

Lubisz serię z komisarzem Forstem Remigiusza Mroza? Zrób miejsce na półce na ósmy tom tego cyklu. Sięgnij po kryminał z Wydawnictwa Filia pt. „Widmo Brockenu”, który uzmysławia, że „istnieją pożary, których ugasić się nie da”.

Wiktor Forst uległ poważnemu wypadkowi na tatrzańskiej przełęczy Zawrat. To zdarzenie zmusiło go do całkowitej zmiany życia. Z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu nie mógłby bowiem funkcjonować tak jak do tej pory. 

Komisarz z trudem zaakceptował fakt, że musi porzucić bieganie i chodzenie po ukochanych górach. Na stałe osiadł w Krakowie, gdzie zupełnie nieoczekiwanie udało mu się poukładać swoje życie. Jego sens odnalazł w rodzinnej codzienności u boku Dominiki i jej dzieci. Co więcej, uznał, że już nie chce wracać w góry. 

Uzmysłowił sobie, że to właśnie tam, wśród szczytów, leśnych zarośli, skalnych ścian i szlaków spotkało go wszystko, co najgorsze. Podjął zatem decyzję, by wymazać je z pamięci. Niestety, góry nie chcą pójść w jego ślady i zapomnieć o nim.

Właśnie zbliża się zima stulecia. Jej nadejście wywoła lawinę zdarzeń, przez które wrócą najmroczniejsze tajemnice skrywane w potężnych Tatrach… 

W książce „Widmo Brockenu” spotkasz się nie tylko z Wiktorem Forstem. W tej części pojawia się jeszcze jeden ulubiony bohater kryminalnych książek Remigiusza Mroza. A właściwie bohaterka – warszawska mecenas Joanna Chyłka (w towarzystwie Zordona – Kordiana Oryńskiego). Forst miał już z nią do czynienia w trzeciej odsłonie jego perypetii, w powieści pt. „Trawers”.

Jaka sprawa tym razem połączy ich losy i siły? Dowiesz się tego, sięgając po ósmy tom popularnego cyklu kryminałów. Przygotuj się na 480 stron wybornej lektury!

Twoja literacka dusza nigdy wcześniej nie była karmiona książkami z serii z komisarzem Forstem? Koniecznie przeczytaj wszystkie części, które powstały do tej pory:

  • „Ekspozycja”,
  • „Przewieszenie”,
  • „Trawers”,
  • „Deniwelacja”,
  • „Zerwa”,
  • „Halny”,
  • „Przepaść”,
  • „Widmo Brockenu”.

Wszystkie książki z cyklu znajdziesz w tym miejscu: Seria z komisarzem Forstem.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/widmo-brockenu-seria-z-komisarzem-forstem-tom-8-remigiusz-mroz-p-1843883.html?q=widmo+brockenu.+seria+z+komisarzem+forstem.+tom+8&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...