– Wesołego Alleluja!

Maria Konopnicka

Wielkanoc 

Święcone jajeczko,

Śliczna malowanka!

Śpiewam sobie, skaczę sobie

Od samego ranka.

Wesoły dzień nastał,

Zadźwięczały dzwony!

Kołem, kołem boróweczki,

Jak wianek zielony.

Ścielże się, obrusie,

Jako śnieżek biały;

Mojej mamy rączki drogie

Ciebie rozkładały.

Rozkładały ciebie

Na tym długim stole,

Żeby było dla sierotki

Miejsce w naszem kole.

Szanowni Czytelnicy i Przyjaciele Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego!

Serdecznie dziękujemy za wielkanocne życzenia, przesłane w formie tradycyjnej i online. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i że możemy wspólnie celebrować z Wami ten wyjątkowy czas.

Przyjmijcie od nas, Pracowników Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego najserdeczniejsze życzenia świąteczne!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego i wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa!

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...