– „Wesoła żyrafa. Zosia i jej zoo” Amelia Cobb

Małe żyrafiątko o imieniu Kostek uwielbia psoty, którymi rozśmiesza wszystkich wokół!

Problem w tym, że jego figle nie wszystkim się podobają. Zbliża się Konkurs na najlepsze zoo, a Azyl Zoologiczny bierze w nim udział. Czy Zosia zdoła okiełznać psotne żyrafiątko?

Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego – słynnego podróżnika. Uratowane przez niego zwierzęta odnajdują tutaj swój nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę. W Azylu mieszka też Zosia ze swoją mamą, która jest weterynarzem. Dziewczynka kocha zwierzęta, dlatego, kiedy tylko ma okazję, spędza z nimi czas. Jest coś co sprawia, że jak nikt rozumie zwierzęta i jest to największy sekret dziewczynki – Zosia rozumie mowę zwierząt.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wesola-zyrafa-zosia-i-jej-zoo-amelia-cobb-p-1656382.html?q=weso%b3a+%bfyrafa.+zosia+i+jej+zoo&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...