– „W pogoni za nazistą tom 2” Joanna Jax

Autorka Joanna Jax w książce „W pogoni za nazistą” zabiera nas w mroczny świat morderstw, czarnych charakterów i ludzi, którzy nie są tymi, za kogo się podają. Czy bohaterowie książki będą w stanie odnaleźć to, czego szukają, i połączyć pozornie niepasujące do siebie kropki w konkretny obraz?

„W pogoni za nazistą” to opowieść, w której nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Jest 1946 rok. Ludzie, których pozornie nic nie łączy, mają jeden cel. Jest nim dorwanie nazistowskiego zbrodniarza wojennego. Oficer amerykańskiego wywiadu, żołnierz SS, niemiecki dziennikarz, młoda Polka oraz zaufany człowiek Martina Bormanna to postacie z kompletnie różnych światów. Ale każdy z nich ma coś za uszami. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

W trakcie tytułowej pogoni pojawiają się intrygi i tajemnice, których odkrycie zmienia bieg spraw, a także złoto nazistów, które ci ukryli w alpejskich jeziorach i grotach. Do tego ujawnione zostają interesy Watykanu, które nie powinny istnieć, oraz tajne enklawy w Argentynie. Czy coś w tej książce jest takie, jakie być powinno? Czy winni zapłacą za swoje uczynki?

Książka „W pogoni za nazistą” pokazuje świat pełen brudów, w którym hipokryzja, chciwość i zdrada są na porządku dziennym, a żadne pozytywne uczucia nie wchodzą w grę. Toczy się walka o wszystko, ale czy finał będzie taki, jak chcą uczestnicy gry? Jakie będzie ostateczne rozdanie? Kto wyjdzie z tej gry obronną ręką, a dla kogo przeprawa okaże się nie do przejścia?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/w-pogoni-za-nazista-tom-2-joanna-jax-p-1646636.html?q=w+pogoni+za+nazist%b1.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...