– „Zapomniany. W matni strachu” Adrian Bednarek

Szukasz mocnego thrillera i masz ochotę na sporą dawkę wrażeń? Rewelacyjna powieść „W matni strachu” spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Jest to również doskonała kontynuacja wydarzeń, które zostały przedstawione w głośnej książce „Zapomniany”.

Koszmar już dawno minął. Zaczęło się zupełnie nowe życie. Patryk Kamiński nie jest już kimś anonimowym. Spędził dziesięć lat w zamknięciu i odcisnęło to na nim swoje piętno. Jego tragiczny los wydawał się przesądzony, kiedy przetrzymywał go bezwzględny sprawca. Teraz nie jest już „Zapomnianym”. Wszystko się zmieniło i mężczyzna robi obecnie karierę medialną. Pomaga mu w tym youtuberka Diana Mazur, która jest również jego partnerką.

Wkrótce sytuacja drastycznie się pogarsza. Wcześniej Patryk powstrzymał się przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego. Wydawało mu się, że ten ludzki odruch przyniesie więcej dobrego niż złego. Niestety, okazuje się, że ma to opłakane skutki. Seryjny morderca jest na wolności. Tylko jak udało mu się uciec z przygotowanego dla niego więzienia? Ktoś mu w tym pomógł? Jakie miał ku temu powody?

Patryk i Diana stają w obliczu zagrożenia. Muszą odnaleźć Jędrka, zanim on dopadnie ich pierwszy. Stawka jest zbyt wysoka, nie można zwlekać ani chwili – szczególnie mając do czynienia z kimś tak niebezpiecznym.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zapomniany-w-matni-strachu-adrian-bednarek-p-1636262.html

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...