– „W maratonie życia” Anna H. Niemczynow

Miłość zaślepia. Czasem wydaje nam się, że doskonale znamy jakąś osobę, a kończy się to na poznawaniu jej życia od nowa – tym razem prawdziwego. Tak właśnie stało się z Elżbietą, która znudzona życiem postanowiła wyprawić się na wycieczkę ze swoim mężem. Wyprawa bardzo szybko zmieniła się jednak z miłej odmiany scenerii w kryminalną zagadkę, której kobieta nigdy nie pragnęła przeżyć. Poznaj tę historię w książce „Którędy do raju”.

Elżbieta zawsze chciała podróżować. To było jej marzenie, jednak jej życie potoczyło się inaczej i ostatecznie kręci się wokół domu i dzieci. Oczywiście bardzo docenia, co ma, jednak w głębi pragnie poczuć wolność. Po długim czasie oczekiwania Elżbieta wreszcie może wyjechać z mężem na zaplanowaną wyprawę. Na początku zatrzymują się w urokliwym miasteczku Bled w Słowenii. Kobieta jeszcze nie wie, że może to być pierwszy i ostatni punkt programu wycieczki.

Niedługo po przyjeździe przychodzi koszmar, który wiąże się z jej mężem. Walka z czasem, procedurami, a do tego barierą językową – co tak naprawdę się stało i kim jest jej mąż? Myślała, że dobrze go zna. Okazuje się, że jego życie było całkiem inne, niż sobie wyobrażała. Jak sobie z tym poradzi?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ktoredy-do-raju-anna-h-niemczynow-p-1644352.html?q=kt%f3r%eady+do+raju&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...