– Uwaga! Informacja dla uczestników wakacyjnych konkursów Biblioteki Publicznej Gminy Witonia

Szanowni Uczestnicy konkursów: fotograficznego „Z książką na wakacjach” i plastycznego „Pocztówka z wakacji”!

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia informuje, że ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi najpóźniej do dnia 30 września 2022 r. O miejscu, terminie  i godzinie uczestnicy konkursów zostaną poinformowani przez Organizatora wydarzenia podsumowującego zmagania konkursowe.

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...