– „Ulecz mnie. Dotknij mnie. Tom 4” Tahereh Mafi

Poznaj dalsze losy bohaterki serii „Dotknij mnie”, której, dziewczyny o imieniu Julietta, której dotyk zabija. W czwartym tomie pt. „Ulecz mnie” jej świat się rozpadnie. Jak zachowa się dziewczyna, będąc u szczytu władzy i mając niszczycielską moc? Czy wykorzysta ją do czynienia dobra?

Wydaje się, że Julietta ma już wszystko. Została przywódczynią 45 Sektora, ma oddanych przyjaciół i jest zakochana z wzajemnością w Wernerze. Okazuje się jednak, że nie potrafi rządzić, nie ma cech przywódczych, a nadmiar obowiązków ją przytłacza. Na domiar złego jej poukładany świat rozpada się na kawałki, kiedy dowiaduje się o szokujących szczegółach swojej przeszłości.

Cykl „Dotknij mnie” to książki z gatunkó young adult oraz fantastyki. Akcja powieści rozgrywa się w przyszłości. Ludzie zmodyfikowali przyrodę i zwierzęta, a sami cierpią teraz biedę. Organizacja Przywrócenie rządzi światem i zamiast go naprawiać, jeszcze bardziej niszczy. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Julietta, której dotyk zabija. Każda część serii to wycinek jej życia z tym przekleństwem i jednocześnie darem.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ulecz-mnie-dotknij-mnie-tom-4-tahereh-mafi-p-1819983.html?q=ulecz+mnie.+dotknij+mnie.+tom+4&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...