– „Twoim śladem. Mazurska opowieść. Tom 1” Agnieszka Polaszek

„Twoim śladem. Mazurska opowieść” to pierwszy tom cyklu, który przeniesie czytelnika w piękne i pełne tajemnic mazurskie krajobrazy.

Główna bohaterka, Ewa, wraz z grupką przyjaciół postanawia wyjechać na wakacje do Augustowa, gdzie zamierza zrelaksować się i odpocząć od codziennego życia. W czasie swojego pobytu Ewa poznaje Marcina, młodego i przystojnego mężczyznę.

Między Ewą a Marcinem szybko rozkwita uczucie, a każde ich spotkanie jest pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Niestety, pewnej nocy Marcin otrzymuje niepokojącą wiadomość o złym stanie zdrowia swojego ojca. Musi niezwłocznie wyjechać, aby zająć się rodzicem. Zostawiając list z wyjaśnieniami i numerem telefonu dla Ewy, Marcin wierzy, że ta zrozumie jego sytuację i nie będzie się za to gniewać.

Niestety, los jest okrutny i list nigdy nie dociera do Ewy. Mimo że Marcin ciągle o niej myśli i tęskni za nią, Ewa jest przekonana, że została porzucona bez wyjaśnienia. Zrozpaczona, wraca do Warszawy, aby rozpocząć nowy rozdział swojego życia.

„Twoim śladem. Mazurska opowieść” to pełna emocji, wzruszająca i zaskakująca opowieść o miłości i trudnych wyborach. Jeśli lubisz powieści obyczajowe z nutą tajemniczości i romantyzmu, ta książka jest idealna dla Ciebie.

Autorką jest początkująca pisarka, Agnieszka Polaszek. „Twoim śladem. Mazurska opowieść” wydana została w 2023 roku, co sprawia, że fani lektury na kontynuację będą musieli jeszcze poczekać. W międzyczasie warto zwrócić uwagę na pozycje o podobnym charakterze, ale od innych autorów, takie jak „Żona diabła” Magdaleny Szwedy czy „Mój Torin” K. Webster.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/twoim-sladem-mazurska-opowiesc-tom-1-agnieszka-polaszek-p-1777380.html?q=twoim+%b6ladem.+mazurska+opowie%b6%e6.+tom+1&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...