– „Turniej w Gorlanie. Zwiadowcy. Wczesne lata. Tom 1” John Flanagan

Prequel bestselerowej serii „Zwiadowcy”. Poznaj wydarzenia z życia ulubionego zwiadowcy – Halta, zanim Will stał się jego uczniem.

Halt i Crowley odkrywają, że wśród szeregów zwiadowców znajduje się szpieg wysłany przez barona Morgaratha. Udają się w długa podróż na północ. Chcą znaleźć księcia Duncana i uzyskać jego pomoc w powstrzymaniu realizacji niecnych planów barona. Morgarath chce osłabić siłę zwiadowców i zasiąść na tronie króla. Po dotarciu do Gorlanu zwiadowcy przekonują się, że na dniach detronizacja króla stanie się faktem. Baron wie, jak może skompromitować obecnego władcę. Sam zdobywa sławę i poparcie Rady Baronów. Młodzi zawiadowcy za wszelką cenę chcą przeszkodzić Morgarathowi. Biorą udział w dorocznym turnieju Gorlanu. Czeka ich seria krwawych pojedynków.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/turniej-w-gorlanie-zwiadowcy-wczesne-lata-tom-1-john-flanagan?q=turniej+w+gorlanie.+zwiadowcy.+wczesne+lata.+tom+1&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...