– „Trolle 2. Nowa kolekcja bajek”

Trolle bawią, rozrabiają i wzbudzają sympatię nie tylko na ekranie. Trafiły też do zbioru „Trolle. Nowa kolekcja bajek”, żeby każde dziecko mogło przeżyć z nimi wspólne przygody w dowolnej chwili i mieć trolle na własność w swoim domu!

„Trolle. Nowa kolekcja bajek” to zbiór czterech fantastycznych bajek do czytania na każdą porę dnia. Dwie z nich to adaptacje kinowych filmów „Trolle” i „Trolle 2”. To wspaniała okazja dla najmłodszych, żeby ponownie przenieść się do kolorowego świata stworzonek i znaleźć się w samym centrum wydarzeń! Pozostałe dwie bajki to zupełnie nowe i nieznane wcześniej opowiadania.

W „Zwierzakowym kłopocie” pojawiają się Bergenowie, którzy mają swój ulubiony przysmak. Co takiego lubią jeść? To wyjaśni się na stronach tej książki. W tej części bohaterami są też pająki, które pojawiły się w pierwszej odsłonie filmu. Warto sprawdzić, jaką odegrają rolę i czy faktycznie są takie złe.

„Gdzie jest Gwidon?” to z kolei opowieść o trollu, który tak uwielbia brokat, że zostawia go wszędzie, gdzie tylko może. Niestety zniknął i trzeba go odnaleźć. Na jego poszukiwania wyrusza grupa dzielnych bohaterów, którzy trafiają do miejsca zamieszkania wielu plemion trolli. Co tam na nich czeka? Czy znajdą się w niebezpieczeństwie, czy doświadczą wielkiej radości? A może jedno i drugie stanie się częścią ich historii?

„Trolle. Nowa kolekcja bajek” to przepięknie wydana i zilustrowana książka od wydawnictwa HarperCollins. Dla młodych miłośników trolli jest wręcz idealna! Dzięki wciągającej treści i obrazkom lektura będzie dla nich pasjonująca i spędzą z nią długie godziny. Takiej zabawy nie można przegapić. Świat trolli czeka. Zapowiada się niezwykle kolorowo i bajecznie!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/trolle-nowa-kolekcja-bajek-david-lewman-p-1427879.html

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...