– „Trolle 2. Nowa kolekcja bajek”

Trolle bawią, rozrabiają i wzbudzają sympatię nie tylko na ekranie. Trafiły też do zbioru „Trolle. Nowa kolekcja bajek”, żeby każde dziecko mogło przeżyć z nimi wspólne przygody w dowolnej chwili i mieć trolle na własność w swoim domu!

„Trolle. Nowa kolekcja bajek” to zbiór czterech fantastycznych bajek do czytania na każdą porę dnia. Dwie z nich to adaptacje kinowych filmów „Trolle” i „Trolle 2”. To wspaniała okazja dla najmłodszych, żeby ponownie przenieść się do kolorowego świata stworzonek i znaleźć się w samym centrum wydarzeń! Pozostałe dwie bajki to zupełnie nowe i nieznane wcześniej opowiadania.

W „Zwierzakowym kłopocie” pojawiają się Bergenowie, którzy mają swój ulubiony przysmak. Co takiego lubią jeść? To wyjaśni się na stronach tej książki. W tej części bohaterami są też pająki, które pojawiły się w pierwszej odsłonie filmu. Warto sprawdzić, jaką odegrają rolę i czy faktycznie są takie złe.

„Gdzie jest Gwidon?” to z kolei opowieść o trollu, który tak uwielbia brokat, że zostawia go wszędzie, gdzie tylko może. Niestety zniknął i trzeba go odnaleźć. Na jego poszukiwania wyrusza grupa dzielnych bohaterów, którzy trafiają do miejsca zamieszkania wielu plemion trolli. Co tam na nich czeka? Czy znajdą się w niebezpieczeństwie, czy doświadczą wielkiej radości? A może jedno i drugie stanie się częścią ich historii?

„Trolle. Nowa kolekcja bajek” to przepięknie wydana i zilustrowana książka od wydawnictwa HarperCollins. Dla młodych miłośników trolli jest wręcz idealna! Dzięki wciągającej treści i obrazkom lektura będzie dla nich pasjonująca i spędzą z nią długie godziny. Takiej zabawy nie można przegapić. Świat trolli czeka. Zapowiada się niezwykle kolorowo i bajecznie!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/trolle-nowa-kolekcja-bajek-david-lewman-p-1427879.html

[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...