– „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej” Piotr Milewski

Takiej książki już dawno nie było w świecie literatury. Piotr Milewski powraca z rozszerzoną wersją „Transsyberyjskiej”, wyróżnionej Nagrodą Magellana 2014.

Dzięki tej historii, opartej na osobistych doświadczeniach twórcy, poznasz odmienny świat, którego nigdy wcześniej nie udało Ci się zobaczyć w takim wymiarze.

Piotr Milewski od dziecka marzył tylko o jednym. Owo marzenie, które wydawało się niemożliwe do spełnienia, zostało całkowicie zrealizowane w późniejszych latach jego życia. Milewski wybrał się w podróż koleją transsyberyjską – najdłuższą linią kolejową, jaka kiedykolwiek powstała na świecie. Aż 9949 kilometrów koleją, 36 godzin spędzonych na morzu i 8 przekroczonych stref czasowych. To wszystko połączone w całość, stało się nie tylko niezwykłym życiowym doświadczeniem, ale także wybitnym osiągnięciem, które do dziś zyskuje uznanie wśród Polaków.

Podróżnik postanowił zabrać czytelników w taką samą podróż. Ta wyprawa to nie tylko odwiedziny azjatyckiej części Rosji – to także podróż w czasie, obserwacja zupełnie odmiennych światów i poznawanie nowych kultur. Tutaj historia łączy się ze współczesnością, przedstawiając różne osobistości z każdego etapu podróży. Piotr Milewski w najnowszej wersji „Transsyberyjskiej” opowiada jeszcze więcej, niż w pierwotnej publikacji z 2014 roku.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/transsyberyjska-droga-zelazna-przez-rosje-i-dalej-piotr-milewski-p-1429675.html?q=transsyberyjska.+drog%b1+%bfelazn%b1+przez+rosj%ea+i+dalej&sgtype=prodonecol

Back to top
[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...