– „Traktorek jest dzielny” Natalie Quintart

Poznajcie przesympatycznego Traktorka, który wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, z jakimi na co dzień mierzą się także dzieci w wieku przedszkolnym.

W towarzystwie silnego i odważnego taty Traktorek może nawet zdobyć się na superszybki zjazd ze stromej górki. Ale co, jeśli przez ulewę i błoto ekscytująca przygoda skończy się upadkiem? Czy po przykrych doświadczeniach Traktorek odważy się wyjechać ze stodoły w czasie deszczu, kiedy jego przyjaciółka przybędzie z pilną prośbą?

Ciepła opowieść o pokonywaniu lęków oraz o sile, jaką możemy w sobie odnaleźć, kiedy otaczają nas przyjaciele.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/traktorek-jest-dzielny-natalie-quintart-p-1787900.html?q=traktorek+jest+dzielny&sgtype=prodonecol