– „Ten drugi” Henryk (Książę Sussex)

ego Królewska Wysokość książę Sussexu, hrabia Dumbarton, baron Kilkeel, a jednak… „Ten drugi”. Po ukazaniu się autobiografii cała seria tytułów i przydomków młodszego syna Króla Karola III powiększyła się o te, które nadały mu niektóre media. Książę Harry – skandalista, prowokator, buntownik. Dowiedz się dlaczego!

Jeśli interesują Cię losy członków brytyjskiej rodziny królewskiej, sięgnij po książkę, w której znajdziesz fakty z pierwszej ręki. Książę Harry od zawsze był na językach. Nie wpisywał się bowiem w poukładany wizerunek typowego reprezentanta królewskiego rodu. Od młodzieńczych lat wymykał się schematom.

Jego życie śledził i nadal śledzi cały świat. Na stałe w globalnej pamięci wyrył się moment, w którym dwunastoletni Harry wraz ze swoim starszym bratem Williamem szli w kondukcie żałobnym za trumną swojej tragicznie zmarłej matki, Księżnej Diany. To jeden z najbardziej przejmujących obrazów XX wieku. Za sprawą transmisji telewizyjnej widzieli go prawie wszyscy, zastanawiając się co mali książęta czują i myślą. I jaki ten dramat będzie miał wpływ na ich życie.

W autobiografii „Ten drugi” Książę Harry w końcu opisuje swoją historię, zaspakajając ciekawość nie tylko zwolenników, ale również nieprzychylnych mu osób.

Mąż, ojciec, działacz ekologiczny i humanitarny, weteran wojenny i ambasador zdrowia psychicznego zdradza, jak żałoba po ukochanej matce odbiła się na jego psychice. Dla najlepszej mamy na świecie on i jego brat byli bowiem równi. Jednak w oczach całej reszty William był następcą królewskiego tronu, a on tylko tym drugim. Kimś zapasowym.

“Ten drugi” to kompendium wiedzy na temat relacji Harry’ego z członkami rodziny. Książę Sussexu zdradza ich intymne szczegóły (m.in. na temat konfliktu jego żony Meghan ze szwagierką Kate). Surowo i z niezachwianą szczerością dzieli się tym, co sam dźwigał przez lata i z czym musiał się mierzyć. I mierzy się nadal. W jego słowach nie brakuje refleksji, autoanalizy, olśnień i mądrości. Jedną z nich jest ta, że miłość ma moc, która triumfuje nad żalem.

Dowiesz się więcej, czytając książkę „Ten Drugi” z Wydawnictwa Marginesy.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ten-drugi-ksiaze-harry-p-1771379.html?q=ten+drugi&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...