– „Szum wspomnień” Natalia Nowak-Lewandowska

Weronika nie ma wygórowanych oczekiwań, przyjmuje życie takim, jakie jest. Poznanie Witka sprawia, że zaczyna wierzyć w lepsze jutro. Choroba ukochanego, a potem tragiczne zakończenie relacji wprowadza Weronikę w stan odrętwienia. Za namową przyjaciółki i szefa wyjeżdża do Kołobrzegu. Pomyłka w rezerwacji splata los Weroniki z tajemniczym mężczyzną.

Do czego doprowadzi to zdarzenie?
Czy życie Weronika się zmieni?

„Szum wspomnień” opisuje żałobę – jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego człowieka. A także uświadamia, jak odbierani są ludzie dotknięci stratą i cierpieniem. Zakończenie jednego etapu jest początkiem kolejnego, ale trzeba pozwolić sobie na cierpienie, pogodzenie i zamknięcie .

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/szum-wspomnien-natalia-nowak-lewandowska-p-1980571.html