– „Szkoła szpiegów. Na nartach” Stuart Gibbs

Kolejna ciekawa i pełna zagadek książka należąca do detektywistycznej serii dla młodszych i starszych dzieci!

Przygotować trzeba się na wiele wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji. Przygoda czeka – powieść „Na nartach”, czwarty tom cyklu „Szkoła szpiegów”, to okazja, żeby dołączyć do głównego bohatera i zmierzyć się z niebezpieczeństwami!

Najsłynniejszy i do tego nastoletni agent CIA wyrusza na kolejną misję. Kolorado odwiedza tajemniczy chiński multimiliarder, tylko jaki właściwie jest cel jego wizyty? Pojawia się także kryptonim o nazwie „Złota pięść” i dobrze jest dowiedzieć się, co właściwie oznacza i zwiastuje? Sekrety te musi poznać Benjamin Ripley i żeby tak się stało, ma on do wykonania poważne zadanie. Zaprzyjaźnienie się z córką Leo Shanga może przybliżyć go do rozwiązania tych zagadek. Szybko okazuje się, że jazda na nartach bardzo przypomina mu tajne akcje. Najważniejsze to nie tracić głowy i przy okazji czegoś nie złamać. Tylko czy Ripley sobie poradzi? Czy na horyzoncie pojawi się zjawiskowa Erica, która pomoże mu wyjść z tarapatów?

Agent z licencją na rozbawianie to pomysł na doskonałą rozrywkę. Można się tego po nim spodziewać i nie zabraknie też jego przyjaciół z akademii szpiegostwa. Warto jeszcze nadmienić o czymś ważnym. Jedynie polskie wydanie tej bestsellerowej serii posiada ilustracje!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/na-nartach-szkola-szpiegow-tom-4-stuart-gibbs-p-1737393.html?q=na+nartach.+szko%b3a+szpieg%f3w.+tom+4&sgtype=prodonecol

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...