– „Szczęście utkane z babiego lata” Ewelina Maria Mantycka

Trzy przyjaciółki z Gościeradowa niestrudzenie poszukują szczęścia i miłości. Renata wreszcie zdobyła wymarzoną pracę, ale wciąż obawia się swojego słynnego pecha. Ela znalazła się na życiowym rozdrożu i musi zdecydować, czy otworzy się na miłość, czy ucieknie przed nią. Kamila jest gotowa za wszelką cenę bronić lokalnego dziedzictwa historycznego przed chciwymi spadkobiercami, a jednocześnie walczy z własnymi demonami przeszłości. Może nie zawsze postępują rozsądnie, ale robią to, co podpowiada im serce.
Czy niepoprawna romantyczka znajdzie swojego księcia?
Czy jeden pocałunek może zmienić cały świat?
I jakie sekrety kryje historia Gościeradowa?

Ciepłe i pełne uśmiechu Szczęście utkane z babiego lata to drugi tom sagi gościeradowskiej.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/szczescie-utkane-z-babiego-lata-ewelina-maria-mantycka-p-1814664.html?q=szcz%ea%b6cie+utkane+z+babiego+lata&sgtype=prodonecol