– „Szansa od losu” Dorota Milli

Stary dom z mroczną historią, sąsiedzkie tajemnice i piękne nadmorskie krajobrazy!

Wiosna w Ustce budzi się do życia, a wraz z nią pojawia się miłość… Oktawia po odejściu matki postanawia zawalczyć o swoje szczęście. Sprzedaje rodzinny pensjonat i kupuje owiany tajemnicą piękny i stary dom, który jest lokalną legendą.

Dziewczyna pragnie odkryć związane z nim sekrety, które kryją się w nadmorskim lesie. Poznaje przeszłość swojej rodziny, chociaż mieszkańcy ulicy Serdecznej jej tego nie ułatwiają.

Czy można na nowo zawalczyć o szczęście? Czy szansa od losu pojawia się tylko raz?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/szansa-od-losu-dorota-milli-p-1649162.html?q=szansa+od+losu&sgtype=prodonecol