– „Święta do wynajęcia” Karolina Wilczyńska

Seniorzy do wynajęcia ratują Boże Narodzenie!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi grudniowy rozgardiasz: zakupy, sprzątanie, gotowanie. W tej szalonej gonitwie łatwo zapomnieć o tym, co najważniejsze.

Ale nie z energicznymi seniorami, którzy po wakacyjnych wojażach znowu wkraczają do akcji.

Józek dostaje propozycję objęcia stanowiska dyrektora, Irenka spędzi Wigilię zupełnie inaczej, niż planowała, dla Melanii będzie to czas nowych znajomości i ciekawych doświadczeń, a Wiesia i Kazimierz wcielą się w role… aktorów.

Karolina Wilczyńska zaprasza do wigilijnego stołu, by w ciepłej, pełnej humoru historii przypomnieć o tym, że w święta nie liczą się drogie prezenty i wykwintne potrawy, ale ludzie i to, co mają w sercach: miłość, życzliwość i nadzieję.

Zatrzymasz się na chwilę, by posłuchać tej wyjątkowej opowieści?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/swieta-do-wynajecia-karolina-wilczynska-p-1734211.html?q=%b6wi%eata+do+wynaj%eacia&sgtype=prodonecol