– „Światełko w oknie” Magdalena Kordel

Światełko w oknie” autorstwa Magdaleny Kordel to pełna ciepła powieść, doskonale wprowadzająca w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Niesie ze sobą bardzo optymistyczne, potrzebne wielu z nas przesłanie, że cuda naprawdę mogą się zdarzyć, jeśli tylko się na nie otworzymy.

Czasem odejście ukochanej osoby wydaje się prawdziwym końcem świata. W nowej rzeczywistości nawet codzienne obowiązki, takie jak opieka nad własnymi dziećmi, wydają się wymagać nadludzkiej siły. Innym razem przyczyna zmartwień może być o wiele bardziej prozaiczna. Problemy z upieczeniem ulubionych pierników i strach przed reakcją bliskich potrafią skutecznie odrzeć święta z całej jej magii.

Zarówno Basia, która stara się wspierać swoją mamę po śmierci taty, jak i Klementyna, która nie potrafi zrobić świątecznych ciastek, mimo że do tej pory zawsze jej się udawały, potrzebują prawdziwego cudu. Na szczęście nic straconego. Duchy Świąt na nowo postarają się rozbudzić nadzieję w ich sercach i przekonać je, że nawet w najciemniejszą noc można dostrzec tytułowe światełko w oknie.

Jeśli szukasz pozytywnej powieści w bożonarodzeniowym klimacie, „Światełko w oknie” będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/swiatelko-w-oknie-magdalena-kordel-p-1904108.html?q=%b6wiate%b3ko+w+oknie&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...