– Świąteczne konkursy w Bibliotece

Szanowni Uczestnicy konkursu plastycznego „Kartka bożonarodzeniowa” i literackiego „Witońska opowieść wigilijna”!

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie świątecznymi konkursami Biblioteki Publicznej Gminy Witonia.

Komisja oceniła złożone prace plastyczne i literackie.

Wyniki (poszczególne miejsca) zostaną ogłoszone na uroczystym podsumowaniu konkursów i rozdaniu nagród w styczniu 2023 r. O miejscu, terminie i godzinie uczestnicy konkursów zostaną poinformowani przez Organizatora wydarzenia podsumowującego zmagania konkursowe.

Tymczasem zapraszamy do biblioteki aby móc podziwiać świąteczną galerię kartek bożonarodzeniowych. Naprawdę warto!

Back to top
Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informacja o zeznaniach podatkowych za 2022 rok Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informacja o zeznaniach podatkowych za 2022 rok Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informacja o zeznaniach podatkowych za 2022 rok Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informacja o zeznaniach podatkowych za 2022 rok Więcej...