– „Sukienka z wody” Agnieszka Litorowicz-Siegert

Odkryj dramatyczne losy i sekrety skrywane przez mieszkańców malowniczego miasteczka. Książka „Sukienka z wody” zabierze Cię w fascynującą podróż, w której nie zabraknie zdrady, miłości i sentymentalnego powrotu do przeszłości.

Edyta miała wypadek podczas rejsu żaglówką, a teraz leży w szpitalu pogrążona w śpiączce. Feralne wydarzenie sprawiło, że ambitna pisarka nie zdąży oddać książki, która miała szansę stać się prawdziwym bestsellerem.

Alina jest jej przyjaciółką i właśnie wybiera się w odwiedziny do szpitala. Nie spodziewa się, że będzie to początek niezwykłej historii. Mąż Edyty wpadł na pozornie genialny pomysł. Alina jest profilerką i z łatwością powinna dopasować postacie z niedokończonej książki do rzeczywistych osób! A wtedy połączą siły ze znajomą i dokończą powieść przed terminem, aby oddać ją wydawcy.

Chociaż zadanie wydaje się niemożliwe do wykonania ze względu na szybką i błyskotliwą akcję, to na szczęście niewiele zostało do dopisania. Dla Aliny będzie to doskonały sposób na odświeżenie dawnych przyjaźni, docenienie życia rodzinnego i znalezienie prawdziwej miłości. Największy problem pojawia się wtedy, gdy profilerka odkrywa sekrety mieszkańców miasteczka nad jeziorem. Wielu nie chce, aby ujrzały one światło dzienne.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/sukienka-z-wody-agnieszka-litorowicz-siegert-p-1624775.html?q=sukienka+z+wody&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...